• Обновено
1pc Јапонија Сосема Нов Вратило Позиција Сензори 37500-PLC-015 за Хонда Граѓански 1.7 L

1pc Јапонија Сосема Нов Вратило Позиција Сензори 37500-PLC-015 за Хонда Граѓански 1.7 L

Rating 
DEN 705.00
DEN 792.00
-11 %

Залиха
Во магацинот.


Име на производ : Вратило позиција сензор
ОЕМ Бр. : 37500-PLC-015
Сензори користи за Хонда Граѓански 1.7 L
Пакет метод : неутрален кутија
Место на потекло : Јапонија
Тоа е Јапонија оригинален бренд-нови делови,добредојдени да се купи.

Основни карактеристики

Тип:
Фотоелектрически
Материјал:
Пластични
Осветленост Дел Број:
37500-PLC-015
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Јапонија
Сместување:
Вратило
Бренд Име:
Кадир Koc
Производителот Дел Број:
37500-PLC-015
ОЕМ Бр.:
37500-PLC-015
Сензори за:
Хонда Граѓански 1.7 L
Место на Потекло:
Јапонија

Најдобри понуди