• Обновено
Прилагодено дизајн железо вратата,челик врата

Прилагодено дизајн железо вратата,челик врата

Rating 
DEN 81600.00

Залиха
Во магацинот.


Hench приватни дизајн луксузна вила ковано железо влезните врати v-т1
Прво сакам да се воведе да ти нашите железо вратата спецификација
1. нашите железо вратата jamb 120mm x60mm x 3мм .(hot dip поцинкуван)
2. нашата врата лист 120mm x 60mm x 3мм .(hot dip поцинкуван)
3. нашата врата употреба 2 слој пред стакло 8мм калено стакло, 12mm мерач челик, назад 8мм калено стакло. Ве молиме проверете во прилог на нашите клиенти вистински CAD цртеж, вратата jamb 80mm x 160mm.(сега сите наши врата го користите овој вид на jamb), и 2 слој стакло предни јасно калено стакло и назад дожд стакло. ако сакате само дожд стакло исправен, ве молиме да ми кажете , ние ги користиме 2 слој очила само се разгледа лесно чистење и може да се заштити железо работа секогаш изгледа нови. 4. нашата врата шарки дијаметар 30мм, нашата врата печат лента донесе истата е материјал кој се користи за автомобил печат лента. печат effcifence е многу добар.
5. нашата врата, цената вклучени се справува и заклучување, тоа може да го спаси вашиот цена за да се купи за заклучување и проблеми да се инсталира на заклучување со себе. 6. нашата врата буквар боја и површината панталона сите ние ги користиме автомобил боја, тоа може да има повеќе долго време не ' рѓа и изгледа повеќе beautifuly од нормално вратата боја.
7.нашата врата на врата jamb и врата лист ние исполнет со добар квалитет термичка изолација оган материјал ,овој вид на материјал тежина е многу полесни и тоа може да
обврзуваат на 1000 степен висока температура. ако сакате ,ние ќе ви испрати овој термо изведба нека вашата проверка. 8. ние поддршка неутрален плаќање methold плати другар ,нека не се загрижени соработуваат со нас. 9. за превозот цена, вашата само треба испраќање на истрага и кажете ни ги вашите детали адреса (вклучувајќи и поштенски код). ние може да директна испорака на вашата адреса. Можам да ветувам , ќе го купите од нашата компанија ќе биде поевтин од вас од страна на вашиот локален или било која друга компанија. бидејќи нашиот квалитет и дизајн се единствени. 10. Answer : ___________________________ Note : такси превозот во нашата продавница не е точно, ние испорака на сите наши производи од страна на морето, превозот , па точно превозот цена не може да се пресмета од страна на нашиот веб-сајт tools. ве молиме не верувам .

Основни карактеристики

Вратата Материјал:
Композитни
Тип:
Бура Врати
Вратата Тип:
полимер
Отворање Метод:
упатство
Главен Материјал:
Челик
Полнење Единица:
Плоштад
Број На Модел На:
Рк-009
Позиција:
Комерцијални
Рамка Материјал:
Алуминиум легура
Површина По Завршувањето:
Заврши
Отворен Стил:
автоматски

Најдобри понуди