• Обновено
20% попуст ножици во облик на тепањето гребло кожа секси cowhide различни рака на шут секс играчки за парови Возрасни Секс Производи

20% попуст ножици во облик на тепањето гребло кожа секси cowhide различни рака на шут секс играчки за парови Возрасни Секс Производи

Rating 
DEN 897.60

Залиха
Во магацинот.


Напомена :
Ние сме фабрика-базирани онлајн продавница, и ние може да гарантира добар квалитет. Ако сте платиле за цел повеќе од $35, ќе добие бесплатен малку подарок прикажани како подолу.
Бренд : Smspade
Предмет Тип : PD-14
Материјал : СТП
Големина : една големина одговара на сите
Боја : Како на сликите покажуваат
Пакет :
Сите предмети ќе биде предаден на купувачот е потврдено Aliexpress.com адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.
• Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни ден на расчисти исплата добиле.
• Понекогаш денот ќе биде одложен поради недостиг, но ние ќе ве информираме преку aliexpress.com порака систем.
• Внимание : Ние не сме одговорни за царина или плаќање. Сепак, ние ќе минимум тоа за вас.
Предмети се испраќаат од страна на :
• Кина Пост регистрирани (за повеќето Светски дестинации)
• Имајте на ум : вие ќе добиете следење на број по испорака потврда, која може да се користи да ги пратите на вашиот парцела онлајн.
• Парцели се постигне повеќето земји во рок од 7 до 20 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 или 35 дена.
• Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот.
Ве молиме, прочитајте за оваа политика, пред да се вратат каков било објект.
• Пред секое враќање контактирајте не преку порака систем или корисничка поддршка на е-маил. Некои дополнителни информации ќе се бара од вас да се обезбеди.
• Ја врати стоката мора да бидат во нивната оригинална состојба, па ние може да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Предмети вратени по 7 дена од денот на примање на е само за поправка.
• * * Во овој случај, купувачот е одговорен за поштарина. Ние гарантираме за секој клиент е со најдобар квалитет и услуга.
Сите стоки помина преку строга контрола на квалитет и тестирање за да се осигура дека тоа е во добра состојба пред брод надвор.
• Нормално, ние обезбеди 3 месеци гаранција за сите стоки, ако објектите се неисправни, информираат со 3 дена откако ќе го добие пакетот.
• Ја врати стоката мора да бидат во нивната оригинална состојба, па ние може да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Предмети вратени по 7 дена од денот на примање на е само за поправка.
• За да се одржи контролата на квалитетот не ние лично се врши увид за секоја ставка пред пратката.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Материјал:
PU
Големина:
one size
Број На Модел На:
PD-14

Најдобри понуди