• Обновено
Нерѓосувачки Челик Брадавица Клип Женска Метал Брадавица Стеги Клипови Синџир Stimulator Секс Производи

Нерѓосувачки Челик Брадавица Клип Женска Метал Брадавица Стеги Клипови Синџир Stimulator Секс Производи

Rating 
DEN 208.80

Залиха
Во магацинот.

Нерѓосувачки Челик Брадавица Клип Женска Метал Брадавица Стеги Клипови Синџир Stimulator Секс Производи Карактеристики : 1. Дизајниран за двете задоволство и слатка болка 2. Совршен за зголемување на вашата спална соба ропство игра 3. Уникатен широка совети одговара на сите форми 4. Контрола брадавиците и клиторисот со леснотија 5. Направени од високо-одделение манган челик, сосема безбеден и противалергиски Спецификации : 1. Материјал : Манган Челик 2. Применливи Пол : Женски 3. Боја : Sliver Пакетот Вклучува : 1 x Метал Брадавица Клиторисот Клип
Нашите работно време :
Хонг Конг време : понеделник до петок 9 : 00 часот до 4 : 30 pm
Ние не работат празници во Хонг Конг. ако испратите е-пошта до нас,Во нашите работни часови ќе се продолжи во рок од 48 часа.
Превозот :
бесплатен превозот од кина, воздухот пост.
Нормално, однесете 15-48 работни дена пристигне
Ако сакате да користите други брза испорака, ве молиме оставете порака или разговор со нас онлајн,
ние ќе ви даде најдобра цена, UPS-от, DHL, FEDEX, EMS, Кина Пост Воздух се на сите достапни.
Таму ќе биде голема грешка во нашите опис покажува. на локација за подигнување на превозот надомест ќе биде многу скапо кога у нареди големи quantiites во нашата syetem. Немојте да се грижите за ова. Поради системот не е совршен во моментот. Ве молам Само се чувствуваат слободни да контакт прво. Ние ќе го поправи тоа и даде u најдобрите попуст цена. Ви благодариме. .
и ве молиме да бидат внимателно : на локација за подигнување на превозот надомест е не вклучително и во руралните области. u може да се погледне на веб-сајт прво да се утврди дали оддалечените области. тоа мора да се плати за extral превозот надомест за руралните области. pls контактирајте со продавачот за деталите. ви благодариме
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локално време, царинската/давачки, поштарина, се надевам дека ќе разбирање.
Вредност на Комерцијална Фактура :
Со цел да се да можете да добиете овие стоки брз и да платат помалку данок (било увоз даночни се купувачите одговорност), ние секогаш да бидете на фактурата во пониска вредност, така што царинење ќе биде многу лесно и брзо.
Ако не сакате да се направи на сметка на пониска вредност, ве молиме да не информираат колку вредноста би сакале да го покажа на сметка кога ќе го поставите цел.
Услугата Гарантира :
ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.
ние сме среќни да ви помогне со враќање на средствата или девизните рок од 5 дена од приемот на производот, под услов сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Бренд Име:
Zerosky
Материјал:
Манган
Големина:
one size
Број На Модел На:
bxglrj01
боја:
Сребро.
предмети:
Брадавица Стеги Брадавица Играчка

Најдобри понуди