• Обновено
Eyeshade Секс Производи За Парови Секси Око Маска Печ маска за очи за Патување Спиење Око Маска Возрасни Игри Флертуваат Секс Играчка Спиење

Eyeshade Секс Производи За Парови Секси Око Маска Печ маска за очи за Патување Спиење Око Маска Возрасни Игри Флертуваат Секс Играчка Спиење

Rating 
DEN 66.24

Залиха
Во магацинот.

100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Поттикнува мирен сон и остава вас и вашите очи чувство освежен и стрес-слободен. Се применува за спиење, одмор и патување на брод, воз и авионот, Возрасни Игра Големина : 18.5 cm x 8.3 cm. Боја : Црвена, Зелена, Жолта Пакет се Вклучени : 1 x Око Маска Следат нашата продавница .добие повеќе понуди ! Ве молиме имајте во предвид :
Повеќе информации во врска со превозот и спор,
Производот е бесплатен превозот од "продавачот за Испорака Метод", "Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус", оваа парцела не може да се следи еднаш го остави кина(само може да пратите кога тие во Кина).
Ако сакате целосно следење(трага сите route), ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail", "e Packet" или другите, друг превозник. За Време на испорака е 30-60 дена, ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена, доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа(не вклучува одмор).ако ние havnt одговор,ве молиме испратете порака повторно. 1.Боја проблем, Ние ќе се обидеме потрудиме да ве снабди со иста боја како и вие барање, Вистинската боја може да се разликуваат. 2.Тајната Пакување & политика за приватност : ако сакате пакување во кутија,ве молиме да обрнете оваа дополнителна такса. Ние ќе ги користиме опис како "гумена цевка" при прикажувањето на комерцијална фактура, Не сите зборови на "секс" се прикажани или на фактура или на поштенската кутија . 3.Превозот : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Превозот нормално трае 30 до 60 дена(бразил 90days), додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Ве молиме не се отвори спор пред тоа време ако пратката не пристигнување. 4.Гаранција & Наплата Политика : Во случај да има неисправни како што се скршени или штета, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, наместо на оставајќи ве негативни повратни информации или да се отвори спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа да ви се исполнат задоволство. Вас ќе биде побарано да се врати цел да ја нас за да се добие наплата или замена. Еве ти само побара да ни ги испратите фотографиите двојно проверете тука и нема потреба да се испрати назад, па ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ви благодариме за вашето внимание.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
Око маска
Бренд Име:
Candiway
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Големина:
18.5cm x 8.3cm

Најдобри понуди