• Обновено
автомобил rearview камера посебни користат за VOLVO S80L /S80/S40L/S40 жица со водоотпорен функција 170 агол и Динамична песна линија

автомобил rearview камера посебни користат за VOLVO S80L /S80/S40L/S40 жица со водоотпорен функција 170 агол и Динамична песна линија

Rating 
DEN 1152.00
DEN 2257.92
-49 %

Залиха
Во магацинот.


добредојдовте на нашата продавница
Нашата компанија се специјализирани во rearch и развој,
производство и продажба за многу години
Сертификат за инспекција производ
Параметрите на камерата
деталите на камера
Производ функција
Како да го инсталирате камера???
Ефект по инсталација
Пакетот Вклучува :
1 x автомобил задна камера 1 x 1.5 м Моќ Кабел 1 *6m Видео Кабел
1 x Упатство
Многу го цениме за вашиот очекувајте . Сакаат ќе уживате во вашата шопинг време !!!

Основни карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
BARCEEN
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Ноќ визија:
Yes
Shockproof:
Yes
вода-доказ:
IP 69K
Леќа агол:
170 Широк Агол
Функција:
автомобил rearview камера
Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Стакло
Школка Материјал:
Пластични
универзал или оригиналниот:
оригиналниот
Се вклопуваат во автомобил:
за vollvo

Најдобри понуди