• Обновено
ТУРБО CHRA Кертриџ TF035 49135-03411 49135-03410 ME191474 Турбополнач За Мицубиши Shogun Pajero III 00-06 4M41 3.2 L 160HP

ТУРБО CHRA Кертриџ TF035 49135-03411 49135-03410 ME191474 Турбополнач За Мицубиши Shogun Pajero III 00-06 4M41 3.2 L 160HP

Rating 
DEN 6458.00
DEN 7175.52
-10 %

Залиха
Во магацинот.


ТУРБО CHRA Кертриџ Јадрото на TF035-14 GK 49135-03411 49135-03410 ME191474 ME203949 Турбополнач За Мицубиши Shogun Pajero III 2000-06 4 M41 3.2 L 160 HP трговија на Големо
Турбо Модел :
TF035-14 GK
49135-03411 49135-03410
ME203949 ME191474
За МИЦУБИШИ Pajero III,3.2 НЕ;Shogun 3.2 LD 160 HP 2002-06 Моторот : 4 M41 3.2 L D 160 HP
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Автомобил Производител:
Мицубиши
Објектот Ширина:
10inch
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Модел Година:
2002-2006
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
2kg
Frequence Опсег:
.
Име На Модел:
TF035 49135-03411 За Мицубиши Pajero III 3.2 L Не 4M41 02-06
Објектот Должина:
10inch
Име На Модел:
TF035 TF035-14GK Турбополнач турбо Турбина
Автомобил модел:
За МИЦУБИШИ Pajero III,3.2 НЕ;Shogun 3.2 LD 160HP 2002-06
моторот моторот:
4M41 3.2 L D 160HP
Дел Бр.:
49135-03411 49135-03410 49135 03411 49135 03410
ОЕМ Бр.:
ME203949 ME191474

Најдобри понуди