• Обновено
Најдобри ТУРБО GT1749S 49135-04350 28200-42800 28200 42800 49135 04350 Турбина Turbocharge За Hyundai Гранд Starex H-1 1.5 L 110HP

Најдобри ТУРБО GT1749S 49135-04350 28200-42800 28200 42800 49135 04350 Турбина Turbocharge За Hyundai Гранд Starex H-1 1.5 L 110HP

Rating 
DEN 12881.00
DEN 14155.20
-9 %

Залиха
Во магацинот.


Најдобар Квалитет ТУРБО GT1749 S 49135-04350 28200-42800 28200 42800 49135 04350 2820042800 4913504350 Турбина Turbocharge За Hyundai Гранд Starex H-1 1.5 L 110 HP НОВИ
Турбо модел :
GT1749 S
Дел Број :
28200-42800
ОЕМ Број :
49135-04350 49497-66101 99449170
Апликацијата Возило :
За Hyundai Гранд Starex H-1 1.5 L 110 HP
Кул : вода за ладење+масло за подмачкување
Објектот Тежина : 7 килограми
Превозот Термини :
Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 1-5 дена по receipted на вашата исплата. Вашиот телефонски број е важно за испорака контакт.бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
Тоа обично трае само 2-4 работни дена за домашна превозот и 4-8 работни дена за меѓународна испорака.
Сите пакети се двојно проверени и добро спакувани страна на нашите испраќање на катедрата за да бидете сигурни дека тие се безбедни за испорака. Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно. Ве молиме не го потпише пакет и да се отвори случајот со превозот на компанијата, ако делот е оштетена за време на превозот. Инаку ние не се одговорни за било каква превозот на штета ако го потпишаа пакет нормално.
Плаќање и Испорака :
•Кредитна Картичка може да биде прифатено .Плаќања мора да бидат примени во рок од 30 дена од денот на купувањето.
•Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено.
•Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.
Грижа За Корисниците
•Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација.
•Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.
•Ние да преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж.
Враќање Термини :
Ако купувачи ги купиле погрешна делови, ние го прифаќаме врати во рок од 14 дена од датумот на примена пакет.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
GT1749S 28200-42800 Турбо За Hyundai Гранд Starex 1.5 L
Frequence Опсег:
100
Објектот Ширина:
28inch
Модел Година:
1991-
Материјал Тип:
Турбина Вратило-42CrMo;Турбина Тркало-K418; Турбина Домување QTSiMo
Објектот Висина:
28inch
Автомобил Производител:
Hyundai
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот
Објектот Должина:
28inch
Објектот Тежина:
6.5kg
Турбо Модел :
GT1749S Турбо Турбина Турбополнач
Дел Број:
28200-42800 28200 42800 2820042800
ОЕМ број:
49135-04350 49135 04350 4913504350 49497-66101 49497 66101 99449170
Апликацијата возило:
За Hyundai Гранд Starex 1.5 L 110HP
Кул:
Вода за ладење+масло за подмачкување
is_customized:
Yes

Најдобри понуди