• Обновено
Uwback 2018 Нова Пролет Волнени Грб Ровот Жените Тенок Двојно Гради Црна Зимски Палта Долго Outerwear за Жените QB323

Uwback 2018 Нова Пролет Волнени Грб Ровот Жените Тенок Двојно Гради Црна Зимски Палта Долго Outerwear за Жените QB323

Rating 
DEN 1135.00
DEN 1319.52
-14 %

Залиха
Во магацинот.


Тука Се И Фотографиите Направени Од Страна На Нашите Клиенти
Големина Вовед Опција НИ Големина велика БРИТАНИЈА Големина ЕУ Единица за Големина Биста Рамо Должина на Ракав Должина M 2 6 34 cm 86 39 81 60 инчи 33.9 15.4 31.9 23.6 L 4 8 36 см 88 40 82 60 инчи 34.6 15.7 32.3 23.6 XL 6 10 38 cm 92 83 41 61 инчен 36.2 16.1 32.7 24.0 2 XL 8 12 40 см 96 42 84 61 инчен 37.8 16.5 33.1 24.0 3 XL 10 14 42 см 100 43 62 84 инчен 39.4 16.9 33.1 24.4 4 XL 12 16 44 cm 104 44 85 63 инчен 40.9 17.3 33.5 24.8
Answer : ___________________________ Note :
1.Ако сакате поудобно,стр закуп изберете големина врз основа на биста која е 5 до 10cm
многу поголемо од вашето.
2.Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина на табелата внимателно.
3.Ако сè уште не се сигурни за големината на,ве молиме слободно да контакт. 4.Ве молиме љубезно им овозможи на 1-3cm разликата се должи на рачно мерење.
Ви благодариме.
1.Обработка на Време : Ние треба 3-7 работни дена за да се подготват за вашата нарачка, поради стотици цел секој ден. 2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се укаже на точната адреса и телефонски број. Сите предмети ќе бидат доставени до превозот информации што се обезбедени.
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме не двоумете се да ја напушти 5 Ѕвезди позитивни повратни информации за нас.Ние, исто така, ќе го цениме ако би можеле да ги споделиме нашите предмети на Itao,facebook,Youtobe , и др. 2.Ако имате било каков проблем,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да замине негативни повратни информации .Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши и да ви овозможи со најдобра услуга .

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Полиестер
Бренд Име:
Uwback
Декорација:
Копчето,Џебови
Тип:
Тенок
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Мандарински Јака
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
QB323
Затворање Тип:
Двојно Гради
Облека Должина:
Долго
Стил:
Повик За Мода
Сезоната:
Есен, Зима,пролет
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Боја Стил:
Природна Боја
Дебелина:
Стандард
Sleeve Стил:
редовни ракав

Најдобри понуди