• Обновено
WW2 ГЕРМАНСКИ ТЕН И ВОДА НА КАВЕР-И БЕЛО ЗИМСКО РЕВЕРЗИБИЛНА ПАРКОВИ ВО ГОЛЕМИНИ-33996

WW2 ГЕРМАНСКИ ТЕН И ВОДА НА КАВЕР-И БЕЛО ЗИМСКО РЕВЕРЗИБИЛНА ПАРКОВИ ВО ГОЛЕМИНИ-33996

Rating 
DEN 5460.00
DEN 5999.52
-9 %

Залиха
Во магацинот.


WW2 ГЕРМАНСКИ ТЕН И ВОДА НА КАВЕР-И БЕЛО ЗИМСКО РЕВЕРЗИБИЛНА ПАРКОВИ ВО ГОЛЕМИНИ -33996
Точни репро WW2 германски Тен и вода на кавер-и бело Зимско Реверзибилна Паркови, направен од памук.
Нето Тежина : 2.175 kg
Големината НЕ е НИ стандардна големина.
Ве молиме мерка вашиот претходен Униформа кои ви се вклопува добро,
тогаш проверете го овој големината на табелата. Големина (во инчи) Градите Рамо Должина на Ракав S 44 19 23 27 M 48 20 25 30 L 50 21 26 31 XL 52 22 27 32 XXL 54 23 28 33 XXXL 56 23 29 34
Сликата може да биде малку поинаква нешто во боја од производот ќе добиете како резултат на различните монитор. Ве молиме да се свесни пред наддавање.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Употреба:
Медицински
Бренд Име:
Loklode
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Блузи
Број На Модел На:
Општи

Најдобри понуди