• Обновено
2 парчиња/пар ABS Автомобил Задните Трупот Светла Покрие Скратува Рамка Декорација за Џип Renegade 2015- Автомобил Стил Опфаќа

2 парчиња/пар ABS Автомобил Задните Трупот Светла Покрие Скратува Рамка Декорација за Џип Renegade 2015- Автомобил Стил Опфаќа

Rating 
DEN 1140.00
DEN 1199.52
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Изработени Од АБС
Вклучува : 2 компјутери
Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет
Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е во прилог.
УПАТСТВОТО НЕ Е ВКЛУЧЕНА
1. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
7.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се
купувачот одговорност.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување.
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат метод.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна.
Сите трошоците за превозот се неповратни.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Висина:
00inch
Објектот Должина:
00inch
Име На Модел:
Задните Трупот Светла Покрие Скратува
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Ширина:
00inch
Година:
2015-2016
Објектот Тежина:
0.05kg
Одговара за:
Jeep Renegade 2015 2016 Година

Најдобри понуди