• Обновено
hv00015 Класици DIY Дизајн Персоналните Мода Прекрасна лав Метал Хривнија Еластична Природен Камен Шарм Монистра Накит Подароци

hv00015 Класици DIY Дизајн Персоналните Мода Прекрасна лав Метал Хривнија Еластична Природен Камен Шарм Монистра Накит Подароци

Rating 
DEN 44.00
DEN 85.92
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Материјал : природен камен + висок квалитет на алуминиум beadle черепи
Тежина : околу 18 g
На мушка дијаметар : 8-10 mm
Хривнија должина : 18 да 19 cm еластична линија scalable
СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Цинк Легура
Затворач Тип:
Бисер-подобрувач
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Стил:
Гроздобер
Пол:
љубителите'
Бренд Име:
MAOKE
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
природен камен
Должина:
18-19cm

Најдобри понуди