• Обновено
Мека Директно Владетел 15cm20cm30cm(6812inch) Многоцветни ДВОЈНА СКАЛА Студент Флексибилни Владетел Лента Мерка за Статистика Училиште Канцелариски

Мека Директно Владетел 15cm20cm30cm(6812inch) Многоцветни ДВОЈНА СКАЛА Студент Флексибилни Владетел Лента Мерка за Статистика Училиште Канцелариски

Rating 
DEN 57.00
DEN 57.12
-0 %

Залиха
Во магацинот.


.............................................................................................................
Опис на производот
Материјал : Еко-пријателски пластика. ( Безбедни и здрави за човечкиот организам и животната средина ) Должина : 3 видови на скали 15cm /6 Инчен 20cm /8 Инчен 30cm /8 Инчен Количина : 1 парче (внимание Се : цената е за 1 парче) Боја : СИНА ЗЕЛЕНА РОЗОВА (Но т тој бои може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере. )
Купувачите мора да се прочита :
Цел износ повеќе од $ 7 ние ќе бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet (САД).
Секој производ во различни големини. При купувањето, ве молиме погледнете го производ големина, ви благодариме!
Ако ви се допаѓа нашите производи, или да бидат задоволни од нашите услуги. Ве молиме да ни даде пет ѕвезди. Евалуација на пет ѕвезди, следниот пат кога ќе се даде попуст.
Производи лесно да се оштети за време на транспортот. Ако примите оштетена стока, ве молиме контактирајте со нас или барање за враќање на средствата. Ние повторно ќе се испрати или рефундирање на вашите пари!
Меѓународниот транспорт се засегнати од многу причини, а понекогаш може да го одложи или загуба. Ако не сте добиле вашиот пакет, ве молиме контактирајте со нас. Ако цел е истечен или е завршена, ве молиме контактирајте со нас. Ние се уште повторно ќе се испрати или враќање на вас. Ве молиме, не грижете се!
Ако производи имаат проблеми, или не ви се допаѓа тоа или не се во состојба да ги пронајдат информациите. Ве молиме контактирајте со нас прво, мора да Постои нешто погрешно, Ние ќе ви даде задоволителен одговор.
Ние ќе го продолжи времето на приемот на купувачи до 120 дена. 120 дена, е на купувачот за заштита на време, а не времето за испорака. Ве молиме, не грижете се! Во рок од 120 дена ако производи имаат проблеми, ве молиме контактирајте со нас. Ние повторно ќе се испрати или враќање на вас.
Нормално, времето за испорака е 20-40 дена, e Packet времето за испорака е 10-25 дена.Бразил е потребно повеќе време, Бразилецот царинската обработка побавно . Ако не може да добие повеќе од 50 дена, ве молиме контактирајте со нас. Ние повторно ќе се испрати или враќање на вас.
Некои превозот метод, само во Кина следење на информации, не постои следење на информации по напуштањето на Кина. Ве молиме одберете превозот метод што ви треба во моментот на купување на производот.
Ако ви треба други превозот метод, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ги провери секој производ пред да ја испратите.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Основни карактеристики

боја:
15cm Боја Случаен избор, 20cm Боја Случаен избор, 30cm Боја Случаен избор
Тип:
владетелот
Број На Модел На:
XQW 1029
Промоција Владетел:
Yes
Материјал:
Пластични
Укината:
No
Владетел Тип:
Директно Владетел

Најдобри понуди