• Обновено
Познатиот бренд Година рачно изработени Симетрични Печати Вистински Mink Крзнени Палта и јакна за жените луксузни Зима sable Крзно outerwear

Познатиот бренд Година рачно изработени Симетрични Печати Вистински Mink Крзнени Палта и јакна за жените луксузни Зима sable Крзно outerwear

Rating 
DEN 21058.00
DEN 41290.56
-49 %

Залиха
Во магацинот.


! : Европската Бренд моден дизајнер Вистинско крзно Mink крзнено палто
Врвен квалитет Mink крзно ткаенина , симетрич-ност за печатење
2 : 100/100 Вистински Mink Крзно , 100/100 вистински Природно крзно
Нашите Крзнени се од Земјата на Животните , Ние одбие да го користите Диви животни
3 : Среден -Долг дизајн .
Испорака метод : EMS/DHL /AREMEX , ОБИЧНО ems
4 : Ние поддршка customzied големина ве молиме слободно контактирајте со нас
.Ве молиме не се грижи за крзно materai, 100/100 природни и облека како слика , само бидете сигурни дека Големината на вашиот избор се во право
5 : не грижете се за Данок custome на грешки
ние ќ се пишува за 20 - 25 американскиот долар на пратката , па можете да примате нив, без ризик од плаќање на данок , ние се направи пред ,не грижете
Langurage -Превозот Услуга
1> Англиски Сајт
Руски Сајт
Францускиот сајт
2> Нормално, ние ќе испратиме со 48 часа кога парите се расчисти , за sout на акции ,римејк треба 3-4 работни дена
За Вредност под 200 долари , ние ќе ги испратите По Кина Воздухопловната . 20-45 дена пристигне Европски , 15-30 дена да се Американски , 10-15 дена да Јапонија кореја t30-45 дена, пристигнуваат од латинска америка .пратката може да се следи во следење на веб-страница
За повеќе од 200 долари , ќе ја испрати од Експрес ,EMS земе 3-25 работни дена Dhl 5-12 Работни дена (depenting на место )
Често Прашање
!>За Вистински phooto
Почитувани Купувачи , Повеќето Од Крзно дизајн е вистинска слика подолу , она што го гледате ќе биде она што се нарачка
повеќето од нив се во прилог вистински Фото преземени од Страна на телефон внатре , немојте да се грижите
2>За Вистинско крзно и Ситни Лебдечки коса
Почитувани Купувачи , ние само го продаде вистинско крзно , вклучувајќи реално фокс крзно и природни mink крзно и така натаму , ние имаме многу годината на крзно производство и продажба не се продаваат евтини faux крзно
Само вистински Крзно ќе има неколку лебди коса , тоа е одлучи Природните на вистинско крзно , како што е во прилог на кожа , кога ќе се направи крзно ние ќе процес многу внимателно , за да се одржи стабилен и многу топло само faux крзно не паѓаат повеќе, како што е на сите polyster

Основни карактеристики

Големина:
bust 88cm length 79, bust 92cm length 79, bust96cm length 79, bust 100cm length 79, bust 104cm length 80, bust 108cm length 80, bust 112cm length 80
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
ЗанаетТехника:
Плетени
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
TOPINEUP
Материјал:
Mink Кожа,Крзно
Декорација:
Џебови

Најдобри понуди