• Обновено
Phillano Плус Големина Зимско Палто Жените Вистински Mink Крзнено Палто Дебели Топло Крзнени Палта Маскирани Скандинавија Данска NAFA YG12069-95

Phillano Плус Големина Зимско Палто Жените Вистински Mink Крзнено Палто Дебели Топло Крзнени Палта Маскирани Скандинавија Данска NAFA YG12069-95

Rating 
DEN 99000.00
DEN 132000.00
-25 %

Залиха
Во магацинот.


Outerwear Тип : Вистинско Крзно Модел Бр. : YG12069-95
Бренд Име : Phillano Должина : 95 см
Типот На Кожата : Mink Боја : Црна,Аурора
Кожата Потекло : Скандинавија Кожата Одделение : Кадифе

Основни карактеристики

Големина:
EUR 38, EUR 40, EUR 42, EUR 44, EUR 46, EUR 48
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Бренд Име:
Phillano
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал:
Вистинска Кожа,Крзно,Mink Крзно
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Број На Модел На:
YG12069-95
Јака:
Со Крзно Трим Хауба
боја:
Црна
Должина:
95cm
Типот На Кожата:
mink
Кожата Потекло:
Данска
Кожата Одделение:
Сомот
Поставата На Услуги:
Micillo(Италија)

Најдобри понуди