• Обновено
Бренд познати личности Ултра Долги Секси, Згодна 100CM вистински црвена Лисица Крзно вест палта Зима Мода Вистински црвена лисица крзно gilet

Бренд познати личности Ултра Долги Секси, Згодна 100CM вистински црвена Лисица Крзно вест палта Зима Мода Вистински црвена лисица крзно gilet

Rating 
DEN 21556.00
DEN 42266.40
-49 %

Залиха
Во магацинот.

1 Европски Бренд моден дизајнер Вистинско крзно Вест Врвен квалитет Кожа природни велур поставата 2 : 100/100 Вистински Сребро фокс Крзно , 100/100 вистински Природен фокс Нашите Крзно се од Земјата на Животните 3 : Долго дизајн . Испорака метод : EMS/DHL /AREMEX , ОБИЧНО емс 4 : Ние поддршка customzied големина ве молиме слободно контактирајте со нас .Ве молиме не се грижи за крзно materai, 100/100 природни и облека како слика , само бидете сигурни дека Големината на вашиот избор се во право 5 : не грижете се за Данок custome царинење ние ќ се пишува за 20 - 25 американскиот долар на пратката , па можете да примате нив, без ризик од плаќање на данок , ние се направи пред ,не грижете се 5 Нови , поддршка Прилагоди на големината 3 XL И 4 XL е customzied големина и ќе бидат испратени со 72 часа, ве Молиме контактирајте со нас
Langurage -Превозот Услуга
1> Англиски Сајт
Руски Сајт
Францускиот сајт
2> Нормално, ние ќе испратиме со 48 часа кога парите се расчисти , за sout на акции ,римејк треба 3-4 работни дена
За Вредност под 200 долари , ние ќе ги испратите По Кина Воздухопловната . 20-45 дена пристигне Европски , 15-30 дена да се Американски , 10-15 дена да Јапонија кореја t30-45 дена, пристигнуваат од латинска америка .пратката може да се следи во следење на веб-страница
За повеќе од 200 долари , ќе ја испрати од Експрес ,EMS земе 3-25 работни дена Dhl 5-12 Работни дена (depenting на место )
Често Прашање
!>За Вистински phooto
Почитувани Купувачи , Повеќето Од Крзно дизајн е вистинска слика подолу , она што го гледате ќе биде она што се нарачка
повеќето од нив се во прилог вистински Фото преземени од Страна на телефон внатре , немојте да се грижите
2>За Вистинско крзно и Ситни Лебдечки коса
Почитувани Купувачи , ние само го продаде вистинско крзно , вклучувајќи реално фокс крзно и природни mink крзно и така натаму , ние имаме многу годината на крзно производство и продажба не се продаваат евтини faux крзно
Само вистински Крзно ќе има неколку лебди коса , тоа е одлучи Природните на вистинско крзно , како што е во прилог на кожа , кога ќе се направи крзно ние ќе процес многу внимателно , за да се одржи стабилен и многу топло само faux крзно не паѓаат повеќе, како што е на сите polyster

Основни карактеристики

Големина:
bust 84cm length100, bust 88cm length100, bust 92cm length100, bust 96cm length100, bust 100cm length100, bust 104cm length100, bust 108cm length100, bust 112cm length100
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Тип:
Широк-waisted
Декорација:
Dovetail
Јака:
О Деколте
ЗанаетТехника:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Sleeve Стил:
Плескавици Ракав
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Моден Тенок Крзно
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
TOPINEUP
Материјал:
Крзно,Fox Крзно
Шаблон Тип:
Флорални
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Поставата:
Со Кашмир Поставата

Најдобри понуди