• Обновено
Топ Луксузен Бренд дизајн X-Долго Должина од 100CM Вистински Црвена Лисица Крзно вест мода Жените Вистинско Крзно gilet Outerwear Домот Waistcoat

Топ Луксузен Бренд дизајн X-Долго Должина од 100CM Вистински Црвена Лисица Крзно вест мода Жените Вистинско Крзно gilet Outerwear Домот Waistcoat

Rating 
DEN 21072.00
DEN 41316.96
-49 %

Залиха
Во магацинот.

1 Европски Бренд моден дизајнер Вистинско крзно Вест Врвен квалитет Кожа природни велур поставата 2 : 100/100 Вистински Црвена лисица Крзно , 100/100 вистински Природен фокс Нашите Крзно се од Земјата на Животните 3 : Долго дизајн . Испорака метод : EMS/DHL /AREMEX , ОБИЧНО емс 4 : Ние поддршка customzied големина ве молиме слободно контактирајте со нас .Ве молиме не се грижи за крзно materai, 100/100 природни и облека како слика , само бидете сигурни дека Големината на вашиот избор се во право 5 : не грижете се за Данок custome царинење ние ќ се пишува за 20 - 25 американскиот долар на пратката , па можете да примате нив, без ризик од плаќање на данок , ние се направи пред ,не грижете се 5 Нови , поддршка Прилагоди на големината 3 XL И 4 XL е customzied големина и ќе бидат испратени со 72 часа, ве Молиме контактирајте со нас
Langurage -Превозот Услуга
1> Англиски Сајт
Руски Сајт
Францускиот сајт
2> Нормално, ние ќе испратиме со 48 часа кога парите се расчисти , за sout на акции ,римејк треба 3-4 работни дена
За Вредност под 200 долари , ние ќе ги испратите По Кина Воздухопловната . 20-45 дена пристигне Европски , 15-30 дена да се Американски , 10-15 дена да Јапонија кореја t30-45 дена, пристигнуваат од латинска америка .пратката може да се следи во следење на веб-страница
За повеќе од 200 долари , ќе ја испрати од Експрес ,EMS земе 3-25 работни дена Dhl 5-12 Работни дена (depenting на место )
Често Прашање
!>За Вистински phooto
Почитувани Купувачи , Повеќето Од Крзно дизајн е вистинска слика подолу , она што го гледате ќе биде она што се нарачка
повеќето од нив се во прилог вистински Фото преземени од Страна на телефон внатре , немојте да се грижите
2>За Вистинско крзно и Ситни Лебдечки коса
Почитувани Купувачи , ние само го продаде вистинско крзно , вклучувајќи реално фокс крзно и природни mink крзно и така натаму , ние имаме многу годината на крзно производство и продажба не се продаваат евтини faux крзно
Само вистински Крзно ќе има неколку лебди коса , тоа е одлучи Природните на вистинско крзно , како што е во прилог на кожа , кога ќе се направи крзно ние ќе процес многу внимателно , за да се одржи стабилен и многу топло само faux крзно не паѓаат повеќе, како што е на сите polyster

Основни карактеристики

Големина:
bust 84cm, bust 88cm, bust 92cm, bust 96cm, bust 100cm, bust 104cm, bust 108cm, bust 112cm
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Широк-waisted
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
TOPINEUP
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам Крзно со Шарени Намали
Материјал:
Крзно,Fox Крзно
Декорација:
Џебови
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Облека Должина:
X-Долго
Стил:
Моден Тенок Крзно

Најдобри понуди