• Обновено
ПРОДАЖБА Phillano Зима руски Жени е Вистински природен маскирани mink крзнено палто со Големи Худ Mink Крзнено Палто YG14008P-100

ПРОДАЖБА Phillano Зима руски Жени е Вистински природен маскирани mink крзнено палто со Големи Худ Mink Крзнено Палто YG14008P-100

Rating 
DEN 92016.00
DEN 170400.00
-46 %

Залиха
Во магацинот.


OUTERWEAR ТИП : ВИСТИНСКО КРЗНО МОДЕЛ БР. : YG14008 P-100 БРЕНД ИМЕ : PHILLANO ДОЛЖИНА : 100 CM ТИП КОЖА : MINK БОЈА : ЦРНА КОЖА ПОТЕКЛО : СКАНДИНАВИЈА КОЖАТА ОДДЕЛЕНИЕ : КАДИФЕ

Основни карактеристики

Големина:
Eur 46
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Sleeve Должина(cm):
Девет Квартал
Број На Модел На:
YG14008P-100
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Бренд Име:
Phillano
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал:
Вистинска Кожа,Крзно,Mink Крзно
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Тип:
Тенок
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Јака:
Пак надолу Јака
боја:
Црна
Крзно тип:
mink
Кожата Потекло:
Данска
Кожата Одделение:
Сомот
аспиратор:
Мартен
Поставата:
Micillo(Италија)
Должина:
100CM

Најдобри понуди