• Обновено
Есен и зима нови 2017 три четврт ракави тенок краток жените рекс зајакот крзнено палто outerwear жените јакна бесплатен превозот

Есен и зима нови 2017 три четврт ракави тенок краток жените рекс зајакот крзнено палто outerwear жените јакна бесплатен превозот

Rating 
DEN 2616.00

Залиха
Во магацинот.


Ние гарантираме грбот е составен од 100% природни рекс зајакот крзно.
Големина Информации : големина биста рамо должина на ракав грб должина S 84 38 42 49 M 88 39 43 50 L 92 40 44 51 XL 96 41 45 52 XXL 100 42 46 53 XXXL 104 43 47 54
1. Градите 2.Рамо Widtth 3.Ја Красеше Должина 4.Sleeve
a ),Големина за мерење на оваа слика е од
облекувам,тоа не е големината мерење на вашето тело.
б ),Лежеше на облекувам рамно на маса и да се измери нејзиното
мерење,2 или 3cm(3/4 инчи) грешка надоместок.
c ),Мерка големина за мерење на вашето тело пред
можете да изберете еден облекувам големина,и да ги споредиме со нашите
големина на табелата, големина за мерење на вашето тело и секогаш
треба да се биде малку помала од облекувам големина мерење
на оваа големина на табелата,па тоа овозможува дишење соба,вашиот
долна облека или други облекувам. Ние препорачуваме градите на облекувам
треба да биде 3 -10 см(3/4 - 4 инчи) е поголема од градите на
на вашето тело,и рамо ширина & должина на ракав треба да ја красеше
се 1-2cm поголем од рамо ширина & ракав должина на вашето тело.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден Тенок Крзно
Тип:
Широк-waisted
Декорација:
Крзно
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
cockscomb
Маскирани:
No
Облека Должина:
Краток
Број На Модел На:
F1518OWM
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Материјал:
рекс зајакот крзно
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Година / сезоната:
До 2015 есен и зима

Најдобри понуди