• Обновено
Новата Месечина Двојно Насловот Pyrex Стакло Дилдо Лажни Пенисот Возрасни Секс Играчки Мазна Масажа Предизвикувачи На Г-Точката Оргазам За Женски Машки Двојки

Новата Месечина Двојно Насловот Pyrex Стакло Дилдо Лажни Пенисот Возрасни Секс Играчки Мазна Масажа Предизвикувачи На Г-Точката Оргазам За Женски Машки Двојки

Rating 
DEN 388.00
DEN 431.52
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Објектот Стил : Стакло Играчки
Боја : Crystal Clear (Како Што Е Прикажано)
Материјал : Стакло
Функција : Massager За Вагинален и Анален
Големина : Како што е Прикажано Должина : 175mm Max Дијаметар : 25mm
Функција : Водоотпорен ,Може да се ворнер и постудено преку вода (топла или ладна)
Пакет : Во приватноста
Answer : ___________________________ Note :
Големината може да биде 2cm/1 инчен неточноста поради рака мерка,Боја може да биде малку различни, поради монитор.
Овој производ е за поединци и парови за користење, ве молиме да се задржи хигиената, пред и по употреба.
1

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Вибратори
Бренд Име:
APHRODISIA
Големина:
1 PCS
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
СЕ-092102
Материјал:
Стакло
Непристојни Слика:
No
Тип На Објект:
Вибратори

Најдобри понуди