• Обновено
CHGD Реални Голема Дилдо Силикони Флексибилни Пенисот Дик Со Силна Вшмукување Чаша Вибратори Петел Возрасни Секс Производи Секс Играчки за Жени

CHGD Реални Голема Дилдо Силикони Флексибилни Пенисот Дик Со Силна Вшмукување Чаша Вибратори Петел Возрасни Секс Производи Секс Играчки за Жени

Rating 
DEN 767.52

Залиха
Во магацинот.

Имаме 27 стилови вибратори од овој бренд,секогаш постои соодветен за вас! Ако ви треба целосна слика, ве молиме контактирајте со нас!
↓ Кликнете на сликата ви се допаѓа ↓
↑ Кликнете на сликата ви се допаѓа ↑ Опис ГОЛЕМИНА : вкупната Должина околу 20cm Diamete за 4cm Постојат одредени грешки во големина 1.Можете да погледнете на фотографијата внимателно,тоа е најдобро,Дизајниран за луѓето кои бараат возбуда.
2.Без мирис и innocuous,Апсолутно безбедни за здравјето со авторизиран Материјал, Инспекциски Извештај.
3.Може да се Стимулира лесно,се направи на корисникот постигнување на оргазам.
4.Лесно за чистење,лесно да се спаси.Отпорен на бактерии производство.
Од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е обично $ 5 ниска за производот, поради ниските цени, па доаѓањето време од 25 дена -80 дена, локалните поштенски услуги, со бирање на вашиот телефон ќе го информирате вашиот mail пристигна Кина Пост регистрирани парцела : Генерално, испорака на САД зема за 20-35 дена. Испорака до Канада, велика БРИТАНИЈА и други Европски земји трае околу 14-28 дена. Ако ви треба item многу итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Ние ќе Бизнис Експрес превозот цена за вас. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат. Ако не ја прими стоката во рамките на времето за прифаќање, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж.
Ве молиме не го отвори спорот за нас. Ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот.
Прифаќаме само плаќања. Бидете сигурни дека ќе го плати ние само брод вашата адреса пред вашата адреса за е точно. Проектот ќе биде предаден во рок од 7 работни дена откако ќе го добие плаќање. Увозни давачки, даноци или трошоци не се вклучени во надоместокот што го плаќаат за нас. Ако се соочуваат со сите проблеми кои се поврзани со плаќање, можете да се чувствуваат слободни да контакт со мене, со нетрпение очекувам да вашата пристигнување Пакет детали Пакет начини : нема мало пакување,нема секс зборови,Да се заштити вашата приватност.
Имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. (Со исклучок на викендите и празниците) Ако нашите производи и услуги да се направи сте задоволни, ве Молиме да ги доставите 5-ѕвезда оценка повратни информации. Ако ја прими стоката имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да ме извести, ние ќе направиме се во наша моќ за да ги реши сите проблеми да ми даде можност да направи за вас, Конечно, ви посакувам среќен шопинг, најдобри желби
.

Основни карактеристики

боја:
месо, месо со кутија, црна, црна со кутија, пурпурна, виолетова со кутија
Тип На Објект:
Вибратори
Материјал:
TPE
Големина:
Length about 20cm Diamete about 4cm
Број На Модел На:
XXXFAAKC011
Бренд Име:
CHGD
боја:
Месо пурпурна црна
Големина:
total Length about 20cm Diamete about 4cm
Пакување:
Дискретна пакување
Тип На Објект:
дилдо
Функција:
за анален и за вагинален

Најдобри понуди