• Обновено
Обратен Кочница Cordless Вежба Switch 20A DC 12V за Hitachi DN10DSA

Обратен Кочница Cordless Вежба Switch 20A DC 12V за Hitachi DN10DSA

Rating 
DEN 277.44

Залиха
Во магацинот.

Име на производ Вежба Предизвика Switch Одговара за Hitachi DN10 DSA Технички Paramete
20 A, DC 12 V Големината на Телото 39 x 29 x 17mm/ 1.5" x 1.1" x 0.6"(H*W*T) Вкупната Големина 76 x 72mm/ 2.9" x 2.8"(L*W) Материјал Пластика, Метал Главната Боја Црна

Основни карактеристики

Бренд Име:
FASEN
Тип:
Други
DIY Материјали:
Електрични
Пакет Големина(L*W*H):
7.6 x 7.2 x 3

Најдобри понуди