• Обновено
QEEPEI Wiper Ножеви За Chevrolet Tacuma 2005-2008 Година 24+19 Висок Квалитет Iso9001 Природна Гума Чисти Пред Шофершајбната F03

QEEPEI Wiper Ножеви За Chevrolet Tacuma 2005-2008 Година 24+19 Висок Квалитет Iso9001 Природна Гума Чисти Пред Шофершајбната F03

Rating 
DEN 627.00
DEN 859.20
-27 %

Залиха
Во магацинот.


QEEPEI Wiper Ножеви За Chevrolet Tacuma 2005-2008 Година 24"+19" Висок Квалитет Iso9001 Природна Гума Чисти Пред Шофершајбната F03
Ние може да обезбеди речиси сите големини на автомобил Предните И Задните wiper ножеви. Ако овој производ не е оној што треба, ве молиме логирајте се да ги следат веб-сајт за да пребарувате за тоа. Или ве молиме испратете порака до мене со оставањето на вашиот автомобил модел и автомобил период, јас би сакал да се изберат соодветни стакло за вас како е можно поскоро по приемот тоа
Internation Големина На :
QEEPEI Wiper ножеви за BMW Серија 3 E46 (2001-2004), 23"+20" стандардна кука, bracketless, ветробранското стакло, F03
Функција : Висок квалитет wiper ножеви со метална база. PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста. Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви . Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители . 100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и одговараат совршено. За Нас 1.Нашата компанија е производителот. 2.Нашата компанија има 2 фабрики досега,еден е производство на wiper нож,а друг е производство на прозорецот регулатори. Во иднина, ние ќе го зголемиме производството за 5 основни производи и многу други слични производи. 3.Нашите wiper ножот може да се обезбеди пред wiper ножот,заден wiper рака и нож,автобус и камион wiper нож,wiper гума рефил,wiper сечилото тест одбор и wiper сечилото displayer. 4.Нашиот прозорец регулаторот може да се обезбеди да се интегрираат прозорец регулаторот и прозорец регулаторот поправка комплет. 5.Нашата компанија не е само еден производител. 6.Нашата компанија планира да воспостави одделение/канцеларија за ВИП клиенти, и ние сакаме да им се помогне на клиентите'sourcing работа во Кина.Ние може да се бара добавувачи,собираат и испраќаат мостри,КК,размена на плаќање. 7.Нашата компанија е многу сериозно во контрола на квалитетот и управување со.Сите производи се од ОЕМ примероци и употреба сигурен добар квалитет суровина,и фабрика и за канцеларија усвојување на ERP софтвер за да се избегне рачна грешки. 8.Нашата компанија се идентификуваат себеси не само снабдувач.Ние ќе стане професионален и внимателен бизнис партнер.Само мисија е "Поврзување за вашиот успех." Добредојдовте на Qeepei !!!

Основни карактеристики

Име На Модел:
F03
Објектот Висина:
24inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
19inch
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Објектот Тежина:
320g
Бренд Име:
QEEPEI
Специјални Функции:
24+19 Со Метална База
Chevrolet Модел:
Tacuma
Материјал Тип:
Природна Гума
Потекло:
NingBo Кина
боја:
Црна
Големина:
24+19
Година:
2005 година 2006 година 2007 година 2008 година
Автомобил Производител:
За Chevrolet Tacuma
Автомобил Направи:
за chevrolet

Најдобри понуди