• Обновено
30Pc Многу Upick Сатен Лента се Зголеми DIY Занает Бележник за Шиење Appliques A117

30Pc Многу Upick Сатен Лента се Зголеми DIY Занает Бележник за Шиење Appliques A117

Rating 
DEN 230.00
DEN 287.52
-20 %

Залиха
Во магацинот.


100% Сосема Нов
Големина : 30*20 mm должина
Боја : Како на сликата
КОЛИЧИНА : 30 компјутери

Основни карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Стил:
Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
A0117
is_customized:
Yes
Вид:
Кат Монтирани

Најдобри понуди