• Обновено
Голема Цел Од Голем Попуст!! 600pcs X 18# Мерач Флорални Матични Жица 11.4 Во Зелена И Бела *Бесплатен Превозот*

Голема Цел Од Голем Попуст!! 600pcs X 18 Мерач Флорални Матични Жица 11.4 Во Зелена И Бела *Бесплатен Превозот*

Rating 
DEN 2496.00

Залиха
Во магацинот.


Големина : жица Бр 18# x L 11.4 во.
Се Користи За Занает & Флорални Проекти
(Долниот Мерач Број Потешки Жица)
Големината имаме е 18#,20#,22#,24#,26#,28#,30#.
Pls кликнете на овој линк за да избор :
Боја имаме : бела, зелена,кафена и може да се прифати прилагодено бои ,големини.(pls контактирате доколку ви треба, благодарение : )
Топло Тоа :
Ако најдете Производите кои сте примиле е Скршен,Погрешно или Исчезне.Ве молиме не бидете загрижени. Само нас Контакт во прв пат.Ние и ветуваме ќе добиете ги задоволи резултат.
Dircetly фабрика продажба :
Ние сме директни фабриката, тоа може да се прилагоди било која боја, која било големина, ако ви треба голема цел количина , ние ќе ги нудиме на нашите најдобра цена за вас .
Answer : ___________________________ Note :
а. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Прифаќаме само Зачувам .Western Union се исто така добредојдени.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
1.Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектите што сте ги примиле е во погрешна боја, pls контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ви благодарам многу! : )
Размена само ако еден ќе купи од нас кои се сосема различни од нас, вие може да побарате промена за тоа.

Основни карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Цвеќе Лозата/Ратан
Бренд Име:
Jarrey
Стил:
Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
цветни жица
цветни жица:
18# мерач
цветни матични жица:
DIY Занаети
зелена цвеќиња жица:
бели цвеќиња жица
браун флорални жица исто така е достапен:
цветни жица 18#
завиткани флорални жица:
за флорални жица цвет
цвеќарницата жица:
голема цел од голем попуст
прилагодена големина, боја е достапен:
Вештачко Цвеќе На Матични
Користат За :
Користете & Флорални Проекти
Прибл. 29cm(11.4) Долго:
зелена бела хартија покриена жица
is_customized:
Yes

Најдобри понуди