• Обновено
2018 Руралните стил креативни лен јаже гипс цвет тенџере+зголеми флорални сет,со чувство на ликовната декорација симулација цвет

2018 Руралните стил креативни лен јаже гипс цвет тенџере+зголеми флорални сет,со чувство на ликовната декорација симулација цвет

Rating 
DEN 959.52

Залиха
Во магацинот.


2018 Руралните стил креативни лен јаже гипс цвет тенџере+зголеми флорални сет,со чувство на ликовната декорација симулација цвет


Основни карактеристики

Број На Модел На:
GYP3
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
Тиква Градот Дома Декор
Цвет Стил:
цвет бонсаи
Повод:
Свадба
Материјал:
PE
Тип:
Трендафил
Стил:
Цвет + Вазна
опции:
мали,големи
Мали Димензии:
11CM висока 12CM Ширина
Голема Големина:
16CM висока 13CM ширина

Најдобри понуди