• Обновено
Бесплатен Превозот!!! (5000pcs/Многу) 20# Мерач Флорални Матични Жица 18 во Светли Челични (Обичен сребрена Боја) Свила Порибување Цвет Материјал

Бесплатен Превозот!!! (5000pcs/Многу) 20 Мерач Флорални Матични Жица 18 во Светли Челични (Обичен сребрена Боја) Свила Порибување Цвет Материјал

Rating 
DEN 12912.00

Залиха
Во магацинот.


Топло Тоа :
Ако најдете Производите кои сте примиле е Скршен,Погрешно или Исчезне.Ве молиме не бидете загрижени. Само нас Контакт во прв пат.Ние и ветуваме ќе добиете ги задоволи резултат.
Име на производ : 20# Мерач Флорални Матични Жица 18" во Светли Челични (Обичен сребрена Боја)
Големина : 20#
Должина : 18"
Dircetly фабрика продажба :
Ние сме директни фабриката, тоа може да се прилагоди било која боја, која било големина, ако ви треба голема цел количина , ние ќе ги нудиме на нашите најдобра цена за вас .
Answer : ___________________________ Note :
а. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Прифаќаме само Зачувам .Western Union се исто така добредојдени.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
1.Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектите што сте ги примиле е во погрешна боја, pls контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ви благодарам многу! : )
Размена само ако еден ќе купи од нас кои се сосема различни од нас, вие може да побарате промена за тоа.

Основни карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Бренд Име:
Jarrey
Стил:
Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
цветни жица
цветни во сребрена жица:
20# мерач
цветни матични жица:
DIY Занаети
Злато флорални жица исто така е достапен:
имаме бели цвеќиња жица
свила порибување цвет материјал:
цветни жица 20
сребрена жица флорални:
за флорални жица цвет
цвеќарницата жица:
голема цел од голем попуст
прилагодена големина, боја е достапен:
Вештачко Цвеќе На Матични
Користат За:
diy материјали
18:
хартија покриена жица
is_customized:
Yes

Најдобри понуди