• Обновено
10pcs 30cm Бела Роза бакнување топката вештачка свила amaranth зголеми цвет топка свадба декорација Свадба снабдување

10pcs 30cm Бела Роза бакнување топката вештачка свила amaranth зголеми цвет топка свадба декорација Свадба снабдување

Rating 
DEN 8208.00
DEN 8640.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Име : Цвет топка, artifical цвет топка, Божиќ цвет топка, Haning цвет топка Материјал : вештачко цвеќе + пластика центар Димензии : 30cm Пакување : 10pcs /многу Боја : сина/црвена/зелена/брегот на слоновата/виолетова/топла розова Мешани трговија на големо е прифатена. Клиенти Објект-големина,боја,стил и пакет може да се менува во зависност од вашите барања. Соодветно место : Дом,Градина.Ресторан,Супермаркет,Хотел,Канцеларија. светла боја, различна големина, моден стил Поради различни прилагодувања на светлото и дисплеј во боја, стоки и сликата не може да биде малку различна боја, ве молиме разбирање,ви благодариме! Примена : Може да се користи како Цвет Столб, цвет ѕид, продавница на пазарот на прозорецот оркестарот, дома затворен надворешен декор, свадба декорација, настан празнична декорација, и така натаму.. Pls ја напушти боја бројот што го сакате, кога ќе го поставите цел, ви благодариме за вашата соработка.
- Поврзани Производи -

Основни карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
LT-FB001
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет

Најдобри понуди