• Обновено
1000pcs Свадба Свила Декоративни Цвеќиња Вештачки Ливчиња од Роза Chrismas Партија Фестивал Украси Цвет Сина HB-017

1000pcs Свадба Свила Декоративни Цвеќиња Вештачки Ливчиња од Роза Chrismas Партија Фестивал Украси Цвет Сина HB-017

Rating 
DEN 411.84

Залиха
Во магацинот.


1000pcs Свадба Маса Декоративни Свила Цвеќиња Вештачки Ливчиња од Роза Chrismas Партија Фестивал Украси Цвет
Aritificial цветни ливчиња се користат за свадба автомобили, свадба соба, вечера и други домашна декорација.
Petal големина : околу 5cm*5cm
Боја : темно сина
Забелешка : како и секој екранот е различно,па на сликата на petal неизбежни exsits некои хроматска,ве молиме да се разбере и да се купи внимателно,ви благодариме за разбирањето!

Основни карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Стил:
Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
HB-017
Вид:
Роуз Petal

Најдобри понуди