• Обновено
30pcs 2tone Сатен Лента Цвеќиња Лакови Appliques Занает Свадба У изберете B047

30pcs 2tone Сатен Лента Цвеќиња Лакови Appliques Занает Свадба У изберете B047

Rating 
DEN 268.00
DEN 335.52
-20 %

Залиха
Во магацинот.


100% Сосема Нов
Големина на : 1"(цвет дијаметар)1 1/2"(leaflength)околу
Боја : сина, црна, црвена, розова, сива, топла розова, жолта, mauve, виолетова, светло mauve, бела, кафе, светлина кафе, портокалова, Виолетова, темно виолетова, Кафена
КОЛИЧИНА : 30pcs

Основни карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Carnation
Стил:
Цвет
Повод:
Денот на вљубените
Број На Модел На:
B047

Најдобри понуди