• Обновено
6 КОМПЈУТЕРИ diy занает нова симулација зголеми свила цвет,Diy булчински букет,флорални главата венец,Свадба,Дома Декорација

6 КОМПЈУТЕРИ diy занает нова симулација зголеми свила цвет,Diy булчински букет,флорални главата венец,Свадба,Дома Декорација

Rating 
DEN 35.00
DEN 43.20
-19 %

Залиха
Во магацинот.

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјали : Свила и Железо Жица Боја : Како на сликата покажува. Големина : 3x 3cm (1cm=0.4 инчи) Пакетот вклучува : 1 многу (6 парчиња )=1 Куп Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација!DIY! Забелешка : Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разлики, главно во вид на сите бои.

Основни карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Број На Модел На:
61
Бренд Име:
zhemaodiainuo
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет

Најдобри понуди