• Обновено
1 Доводното 2 Штекер Течен LGP Гас Мерач Регулатор на Притисок Зелена

1 Доводното 2 Штекер Течен LGP Гас Мерач Регулатор на Притисок Зелена

Rating 
DEN 677.00
DEN 805.44
-16 %

Залиха
Во магацинот.


Спецификација : Име на Производ Гас Регулаторот Материјал Метал Главната Боја Зелена Влезот Дупка Притисок 0.03-1.56 Mpa Штекер Дупка Притисок 2.80± 0.50 KPa Оценет Проток 0.6 M⊃3;/H Затворени Притисок Работи Tenperature -20~80°C Тема Големина 21.6 mm/1/2 PT Штекер Надворешен Дијаметар 10мм / 0.39" Вкупната Големина 157.5 x 83 x 65mm / 62" x 3.3" x 2.6" (L*W*H) Тежина 315g Пакет Содржина 1 x Гас Модератор
Опис : Машки навој, двојно устата гас регулаторот вентил за кујнски аспиратор употреба. Се применуваат за течен или природен гас. Контрола на протокот на гас и намалување на притисокот за апарати за дома, или за ресторан, хотел шпорет. Навој тип е лесно да се инсталира.
На Јули-15-15 во 20 : 57 : 20 PDT, продавачот додадени следните информации :
Драги Пријатели На :
здраво , Пријатели од целиот свет,пребарувале тука можеби твоите очи се многу уморни,жал ми е.Знам дека можеби ќе изгледаше повеќе производи пред да дојде тука.и тие не може да ги споделите сте задоволни.па мислам дека треба да се кликнете на" Купи Сега ".Мислам дека тоа е правилна одлука.можеби, исто така, се мисли на слики што се исти како и на други продавници во мојата продавница,и цената е скапо,да, но производи се со висок квалитет во мојата продавница.Јас верувам дека "Квалитетот одлучува цена" ви Благодариме!
Имаат среќен шопинг
најдобри желби.

Основни карактеристики

Притисок:
Среден Притисок
Структура:
Контрола
Standard or Nonstandard:
Стандард

Најдобри понуди