• Обновено
WasaFire LED XML L2 2000lm Велосипед Светилка Велосипедизам Велосипед Светло Светла Headlamp 6400mAh батеријата пакет Јава Frontlight Frontlamp

WasaFire LED XML L2 2000lm Велосипед Светилка Велосипедизам Велосипед Светло Светла Headlamp 6400mAh батеријата пакет Јава Frontlight Frontlamp

Rating 
DEN 990.00
DEN 1236.96
-20 %

Залиха
Во магацинот.

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!
Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи. Ние секогаш ги извршуваат подобра услуга, и се надеваме дека ќе го препознае нашите напори, ви благодариме за вашата поддршка! Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1. Дали треба да се плати царински давачки? Ова е зависи од Царинската политика во вашата земја, може да ви биде наплатено царинските давачки и даноци за нешто да се купи преку интернет. Купувачи се одговорни за сопствени даноци. Но, обично, вие не треба да се справи со овој проблем. 2. Што ви се прогласи за царинска? Ние вообичаено се прогласи за пониска цена на фактура/сметка за да се помогне во избегнувањето на сопствени должност, но ако имате било какво барање во врска со декларацијата, ве молиме да ни остават порака во редот пред пратката. 3. Ќе проверите ДОВЕДЕ и пред да го испрати парцела? Да, имаме стручен кадар, тест на ДИОДА и пред да го испрати, и ние ќе пак парцела доволно добро, ве молам, не грижете се. 4. Која логистички метод ќе го користите за да испраќате мојата цел? Тоа ќе зависи од вашиот избор, но ние ви препорачуваме да изберете логистички метод кој може да ви обезбеди со следење на информации, така што логистика ќе бидат побезбедни и повеќе точни 5. Како за по продажба на услуги за ова ДОВЕДЕ? Имаме професионален Инженер тим за поддршка по продажба на услуги,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем при користење на овој производ. Функција : Боја : црна+ црвена/црна+злато/сребрена+сина боја/сребрен+злато Материјал : Алуминиум Легура Сијалица Тип : T6 LED Број на Emitters : 1 Боја за Отпадоци : Кул Бело Работна Напон : 7.2~8.4 V Напојување : 4 х Батерија 18650 во пакет Струја : 2500 MA Вистински Прозрачна : 2000lm Број на Начини : 6 Режим Аранжман : Висок>Средината>Ниска>Strobe(Црна Префрлите на контрола на Пред светлина XM-L2) Постојана Излез на Владата : Висок>Брзо Strobe(Црвено се Префрлите на контрола на прстен светлина) Режим Меморија : Не Вклучувајте Тип : Dual Обратна Clicky Switch Локација : Tailcap Леќа : Пластични Филтер Рефлектор : Алуминиум Мазна Зрак Опсег : 200m Димензија : 2.05 во*1.06 во*1.06 во(5.2 cm*2.7 cm*2.7 cm) Пакет листа : 1 x XM-L2 Велосипед Светлина единица ( Може да се користи како Headlamp или Bicycie Светлина ) 1 x Прилагодливи headband ( Испрати случајни бои) 2 x Гумени прстен за инсталација 1 x 8.4 v 6400m Ah Батеријата Pack 1 x AC полнач (100-240 V) за да одговараат на вашата Земја Плаќање 1)да ја прифатиме Alipay.

Основни карактеристики

Напојување:
Батеријата
Број На Модел На:
BE1U140BR
Монтажа Сместување:
Рамка
Бренд Име:
WasaFire
сертификација:
CE,CCC
Тип На Батерија:
8.4 V 6400mAh батеријата пакет
LED тип:
L2
Лумен:
2000lm
Материјал:
Алуминиум легура

Најдобри понуди