• Обновено
WasaFire Велосипед Светлина XM-L2 LED 2000lm 4 Режими Пред Велосипед Главата Светлина Батеријата Пакет Полначот Велосипедизам велосипед како Јава фарови

WasaFire Велосипед Светлина XM-L2 LED 2000lm 4 Режими Пред Велосипед Главата Светлина Батеријата Пакет Полначот Велосипедизам велосипед како Јава фарови

Rating 
DEN 991.00
DEN 1100.64
-10 %

Залиха
Во магацинот.

Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!
Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи. Ние секогаш ги извршуваат подобра услуга, и се надеваме дека ќе го препознае нашите напори, ви благодариме за вашата поддршка! Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1. Дали треба да се плати царински давачки? Ова е зависи од Царинската политика во вашата земја, може да ви биде наплатено царинските давачки и даноци за нешто да се купи преку интернет. Купувачи се одговорни за сопствени даноци. Но, обично, вие не треба да се справи со овој проблем. 2. Што ви се прогласи за царинска? Ние вообичаено се прогласи за пониска цена на фактура/сметка за да се помогне во избегнувањето на сопствени должност, но ако имате било какво барање во врска со декларацијата, ве молиме да ни остават порака во редот пред пратката. 3. Ќе проверите ДОВЕДЕ и пред да го испрати парцела? Да, имаме стручен кадар, тест на ДИОДА и пред да го испрати, и ние ќе пак парцела доволно добро, ве молам, не грижете се. 4. Која логистички метод ќе го користите за да испраќате мојата цел? Тоа ќе зависи од вашиот избор, но ние ви препорачуваме да изберете логистички метод кој може да ви обезбеди со следење на информации, така што логистика ќе бидат побезбедни и повеќе точни 5. Како за по продажба на услуги за ова ДОВЕДЕ? Имаме професионален Инженер тим за поддршка по продажба на услуги,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем при користење на овој производ. Тема : Нови XML LED 2000 Lm Велосипед Светлина L2 Headlamp Сијалица : XML LED L2 најновите L2 LED обезбедува поголема светлина интензитет и униформност во споредба со конвенционалните T5/T6 или У2 LED светилки! LED живот : 90,000 часа Направен од висок квалитет на елоксирани алуминиумски легури исклучително нула-доказ и отпорен на корозија Max 2000 lumens 4-лесни начини : максимум , нормално, ниска, Strobe Размена Max / Average со допирање на задните притисок switch ве Молиме да се одржи притиснете на прекинувачот да трепка режим Трајни Подмачкување О-прстен печат, водоотпорен Оптички огледало рефлектор обезбедува оптимална светлина излез Батеријата е потребно : 8.4 v 6400m Ah Батеријата Пакет вообичаените (4x батерија 18650), кој е, исто така, често се користи во други велосипед светилки Тежина : 140g Најдобро одговара за : велосипеди, кампување, планинарење, лов, риболов, работен Пакет листа : 1* XML L2 LED 2000 Lm Велосипед светлина 2* Гумени Прстени 1* 6400m Ah Батеријата Pack (4*батерија 18650 pack)
1* Конектор за Плаќање 1)да ја прифатиме Alipay.

Основни карактеристики

Монтажа Сместување:
Рамка
Број На Модел На:
XM-L2
Бренд Име:
WasaFire
Напојување:
Батеријата
сертификација:
CCC,CE
Поддршка затемнување:
4 режими
LED тип:
xml 2
Лумен:
2000lm
Животен век:
90,000 часа

Најдобри понуди