• Обновено
Wellgo Имајќи Алуминиум Легура Велосипед Педали Велосипед Pedales Bicicleta Pedali Делови Спд Repuestos Bicicletas Ciclismo Временски ограничени

Wellgo Имајќи Алуминиум Легура Велосипед Педали Велосипед Pedales Bicicleta Pedali Делови Спд Repuestos Bicicletas Ciclismo Временски ограничени

Rating 
DEN 3014.40

Залиха
Во магацинот.


Wellgo Имајќи Алуминиум легура Велосипед Педали Велосипед Pedales Bicicleta Pedali Делови Спд Repuestos Bicicletas Ciclismo Временски ограничени
Детали За Производот :
Состојба : Нова
Боја : Сребрена/Црвена/Црна/TI/Сива
Материјал : Алуминиум Extruted
Големина : 87 Х 89 Х 32 CM
Тежина : 360g/пар
Имајќи : Полимер имајќи
Потекло : Кина
Карактеристики :
Уникатен едно парче дизајн поврзани предниот дел од ноктот и плоча за подобро клип во и надвор од функција .
Со анти-лабава Тензија индикатор за изградба може да ја спречи напнатоста завртка лабава accldently.
Кертриџ ракав дизајн со Wellgo Нови 2 DU патент систем нудат лесно заменливи способност.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го извести Продавачот во рок од 7 дена по приемот на стоката. За неисправни предмети, Купувачи мора да ни испратите фотографии покажува површина и состојба на дефекти. По загрози,објектот мора да се врати во рок од 7 дена. ние ќе плаќаат за превозот надомест За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се врати предметот на сопствените трошоци. Купувачите треба да плаќаат за превозот и ракувањето надоместокот што се рекламира во нашата листата за повторно испраќање на нов објект, и ако на купувачот се врати стоката е намален за обичајот во кина, што не можеме да ја прими стоката, купувачите треба да ја плаќаат за даноци. Стоката мора да се врати непроменети, без да носи или да се користат, и со неговите оригинални записи и пакување. Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре.
Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција!
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Основни карактеристики

Материјал:
Алуминиум/Легура
На Возилото Категорија:
Авто-заклучување на Возилото
Употреба:
Планински Велосипеди
Број На Модел На:
M279
На Возилото Уред Категорија:
Имајќи
Големина:
87 X 89 X 32CM
Бренд Име:
wellgo
Велосипед Педали Погоден за :
Велосипедот Педалата внатрешната структура :
Велосипедот боја на Возилото:
Патот велосипед педалата големина:
Велосипедот Педали Материјал:

Најдобри понуди