• Обновено
140mm Диск Кочница за Гас Скутер, Џеб Велосипед, Електричен Скутер, 29mm внатрешен дијаметар, 3 дупки 2mm

140mm Диск Кочница за Гас Скутер, Џеб Велосипед, Електричен Скутер, 29mm внатрешен дијаметар, 3 дупки 2mm

Rating 
DEN 278.40

Залиха
Во магацинот.


детали за производот
Дијаметар на дискот : 140m
Дијаметар на внатрешно дупка : 29m
Висина на дискот : 2mm
Растојание на дупка : 34mm
Дијаметар на дупка : 6mm
Дупка : 3pc
Нето тежина : 155g

Основни карактеристики

Употреба:
BMX
Систем За Сопирање:
Кочница Линија
Материјал:
Челик
Големина:
140mm
Компоненти:
Диск сопирачки

Најдобри понуди