• Обновено
ROSWHEEL 60L MTB Велосипед Превозникот Торба Задните Рек Велосипед Багажникот Торба Багаж Pannier задното Седиште Двојно Страна Велосипедизам Bycicle Торба 14590

ROSWHEEL 60L MTB Велосипед Превозникот Торба Задните Рек Велосипед Багажникот Торба Багаж Pannier задното Седиште Двојно Страна Велосипедизам Bycicle Торба 14590

Rating 
DEN 1756.80

Залиха
Во магацинот.


Карактеристики : · 60 L капацитет, пространа да се одржи carryings за долги велосипедизам · Изградени со полиестер материјал, опремени со Дожд Капак · Структурирани од 1 врвот торба, 2 воздушни перници & 2 назад торби · Прелиена со еластична string за повеќе carryings · Со Светлина, рефлексивни лента · Брзо ослободување & планината Спецификации · Материјал : Полиестер 900 D · Структура : 1 главни џеб, 2 странични џебови & 2 назад пошта · Боја : Црна/сива, црна/црвена, сина/black за цел опции · Планината на велосипед : превозникот · Планината со : Кука/Врзете ремени, ремени · Големина : L50*H48*D34cm cm (детално објаснето во подолу графика) · Нето тежина : Околу 850 Грама · Најдобри Употреба : MTB · пакетот вклучува : 1*торба #14590; 1*Дожд маска
Ви благодариме за пребарување за оваа страница, ве молиме да потрае некое време за да го прочитате следново пред да се одлучи да се одржи цел торби за велосипед. 1. Отпорен на вода Строго говорејќи, на ткаенина торби не се апсолутно вода доказ, иако ткаенини себе може да биде водоотпорен, поради ограничувања на патентите , шиење прекинувачи и торба структура. Таквите ткаенини кеси може да биде отпорна против привремен drizzle или ненадејна вода сензација, но последователни долго време се користи во дождот би можел да има вода ingress. За пожелно ingress protection, најдобар начин е да се користи дожд опфаќа за такви кеси. 2. Торба големина Не се однесуваат на големината на број опис на разгледување. Ние нудиме големина во точни мерења колку што е можно, ве молиме да се забележи дека различни начин на мерење може да резултира во некои ситни различни читања, бидејќи материјалот е мек по природа. На графика и слики се за вашиот вид референца само, големина може да се разликуваат во визуелен ефект, бидејќи на сликата снимање агол, велосипед големина или амбиентниот предмети во споредба. 3. Боја имаме боја опис и во текстот и сликата, но бојата можете да го видите за да може да биде малку поинаква од предметите што ги добивате. Ова е главно предизвикано од страна на боја, индекс на варијации во камера и екран на компјутери или мобилни телефони. Таквите ситни различна боја разлика нема да бидат прифатени како база за поддршка на спор против квалитет на производот дефекти. Ви благодариме за вашето време и ви посакувам пријатен шопинг!

Основни карактеристики

Функција:
Rainproof
is_customized:
Yes
Материјал:
Polyster
Бренд Име:
ROSWHEEL
Број На Модел На:
14590
Тип:
Велосипедот Складирање Торба
Планината позиција:
превозникот
боја:
како по графика
Големина:
One Size, 60L
Структура:
5 џебови
Критериуми:
QB/T1333
Пакување:
Тагови & Polybag
статус:
100% Сосема Нов
Потекло:
Произведено во Кина (Копно)
Акции локација:
ШАНГАЈ, КИНА

Најдобри понуди