• Обновено
MEIJUN MTB Планински Велосипеди Велосипеди Crankset Чудак Оска Spline Завртки 15mm Бесплатен превозот

MEIJUN MTB Планински Велосипеди Велосипеди Crankset Чудак Оска Spline Завртки 15mm Бесплатен превозот

Rating 
DEN 122.00
DEN 187.20
-35 %

Залиха
Во магацинот.


Планински Велосипеди Crankset Чудак Оска Spline Завртки
Бренд : MEIJUN 15mm Crankset Завртки
Целосна Должина : 24.5 mm
Должина на тема : 17.5 mm
Навој дијаметар : 15mm
Миење Големина : 1.5 mm
Материјал : Алуминиум 7075
Боја : Црна, Црвена Сина, Зелена Glod Титаниум
2 парчиња за еден пакет
Напомена : Тема големината само за 15mm,ве молиме Внимателно да ги проверите вашите crankset
ве молиме да ни кажете боја која ви е потребна кога го направите ова ред.. Благодарение

Основни карактеристики

Употреба:
патот велосипеди,планински велосипеди
Број На Модел На:
24.5 мм*15mm
Бренд Име:
ZERGLBR
категорија:
синџир тркала
Chainwheel Заби:
44-52T
Материјал:
7075 Алуминиум
Чудак Должина:
152-175

Најдобри понуди