• Обновено
Водоотпорен legging gaiters Ски Носат Дише Водоотпорен Снег Ракавици Legging Gaiters Ripstop Polainas Impermeables

Водоотпорен legging gaiters Ски Носат Дише Водоотпорен Снег Ракавици Legging Gaiters Ripstop Polainas Impermeables

Rating 
DEN 219.84

Залиха
Во магацинот.

Овој пар од водоотпорен gaiters може да се спречи со вода, снег, и комарците да влезат во чевлите. Што повеќе, тоа може да се задржи вашата теле топло. Со овој производ, можете да одат пешачење или да одите на качување слободно без да се грижиш за времето или убавини. Дише водоотпорен материјал. Дизајниран со прилагодливи еластична бенд и предвремени fastener за удобен и фирма занимаваат. Велкро и поштенски за полесно ставање и полетување. Целосна должина задниот влез zip, апсолутно водоотпорен. Абразија отпорни оди на рака. Материјал : GDL001 Полиестер ткаенини, windproof, водоотпорен и високо дише Должина : 40cm/15.7"(прибл.) Горна Ширина : 24cm(прибл.) Долу Ширина : 14cm(прибл.) Боја : Црна Пакет вклучува : водоотпорен gaiters x 1 Пар
1. Ние прифаќаме Alipay,Boleto,Webmoney и Сите големи кредитни картички. 2. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена (работни дена, не одмор или викенд) по уплатата се Comfirmed. 2. Ако не примите објект во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори на вас во времето! 3. Ако вашата нарачка ≤$5, Бесплатен превозот на производот не може да се query детални следење на информации (Не грижете се, на производот ќе пристигнат безбедно), ако ви се потребни детални информации, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или друго што треба да плати превозот цена.
Ние се транснационални корпорации, само се стремиме за 5 ѕвезда позитивни повратни информации и ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдобра услуга за нашите купувачот. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор и ве молиме да ни даде 2 работни дена за решавање на жалбата за вашето задоволство.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нога Warmers
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
WJ0262A
Ткаенина Тип:
Плетени
Објектот Должина:
40CM
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
FEELWIND
боја:
Црна
Материјал:
полиестер платно

Најдобри понуди