• Обновено
WOLFBIKE Зима се Загрее Термички Велосипедизам Јакна Велосипед Облека Windproof Водоотпорен Џерси MTB Планински Велосипед Јакна

WOLFBIKE Зима се Загрее Термички Велосипедизам Јакна Велосипед Облека Windproof Водоотпорен Џерси MTB Планински Велосипед Јакна

Rating 
DEN 1540.00
DEN 2799.36
-45 %

Залиха
Во магацинот.


Ако сакате сет,pls кликнете подолу цел адреса :
Е применливо :
Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед.
како и други рекреативни активности на отворено

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Outerwear Тип:
Јакни
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
УВ Заштита,Брз Dry,Breathable,Anti-Pilling,Thermal,Anti-Shrink,Anti-sweat,Pockets,Anti-Wrinkle,Reflective,Windproof,Waterproof
Бренд Име:
wolfbike
Материјал:
Полиестер,Најлон
Јака:
Мандарински Јака
Број На Модел На:
BC266
Тип На Објект:
Јакни
Спорт Тип:
Велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортски
SKU:
BC266
Материјал:
100% polyamide
Зимска јакна велосипедизам:
Yes
велосипедизам јакна за на Есен:
Yes
боја:
Црна Со Зелена , Црна Со Црвени

Најдобри понуди