• Обновено
Мини Стаклена Вазна Минималистички модерната мода flowerpot Флорални Хидропоника Топката мали вазна

Мини Стаклена Вазна Минималистички модерната мода flowerpot Флорални Хидропоника Топката мали вазна

Rating 
DEN 624.00

Залиха
Во магацинот.


Супер симпатична малку обоени стакло вазна, супер симпатична исто така, мора да се Австриската пред компјутер, тоа може да биде опремен со различни цвеќиња, овој производ е направен од високите температури сликарство Ох, многу шарени, о! Овој дел вазна симпатична и шарени!

Основни карактеристики

Стил:
Пастирски
Материјал:
Стакло
Големина:
M
Функција:
Tabletop Вазна
Број На Модел На:
HP-0023

Најдобри понуди