• Обновено
Шарени 10мм макара tensioner лизгачот ролери синџир диск тркало водич XR CRF 50 SDG thumpstar јама трага нечистотија велосипед мотор

Шарени 10мм макара tensioner лизгачот ролери синџир диск тркало водич XR CRF 50 SDG thumpstar јама трага нечистотија велосипед мотор

Rating 
DEN 267.00
DEN 280.80
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Шарени макара tensioner лизгачот синџир
изберете големина 10мм

Основни карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
Dot
Име На Модел:
00001
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
1cm
Тип На Објект:
Variomat & Делови
Објектот Ширина:
1inch
Материјал Тип:
Други
Специјални Функции:
Други
Бренд Име:
X-motocycle Трговец
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
0.8cm

Најдобри понуди