• Обновено
2017 Есен зима деца термички долна облека поставите чешлани памук момчиња девојчиња долго џонс деца долна облека 5M-16 години детска облека

2017 Есен зима деца термички долна облека поставите чешлани памук момчиња девојчиња долго џонс деца долна облека 5M-16 години детска облека

Rating 
DEN 821.00
DEN 864.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


40 чешлани памук . 90% памук, 3% spandex , 7% бамбус влакна
Висина=Возраст : 100cm=2-3 T 110cm=4-5 T 120cm=6-7 T
130cm=8-9 T 140cm=10-11 T 150cm=12-13 T 160cm=14 T
.........
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори , сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот , Ние гарантираме објектот е иста sa прикажани о слики ,ви Благодариме !
Превозот и предавање :
Бесплатен превозот од Кина пост , тоа обично трае 10-40 дена за вашиот превозот , Бидејќи тоа ќе потрае 7-20 дена од Кина Царинските на вашиот Царинската , и тоа може да потрае некое време за обработка, во Пост Канцеларии и Обичаи,
Повратни информации :
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации , Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми , услуги на Клиентите е нашиот Број 1 цел ,Ние сакаме да знаеме вашите сугестии и мислења за нашите производи и услуги од вашите повратни информации ,.
Осигурување :
Купувачот се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен !
Политика на враќање :
Наплата или враќање е прифатливо во 7 дена , ве молиме проверете јасно кога ќе ја добиете вашата стока и стоката мора да се завршат како и досега, ние не го прифати оштетена стока , Купувачот е одговорен за поврат на трошоците,

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Тип На Објект:
Долго Џонс
Број На Модел На:
РК hct306
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
чешлани памук

Најдобри понуди