• Обновено
FORUDESIGNS Основно Ранец Црна Demin Мачка Печатење Ранци за тинејџерки Децата Училишни Торби деца Bagpack Mochila Торба

FORUDESIGNS Основно Ранец Црна Demin Мачка Печатење Ранци за тинејџерки Децата Училишни Торби деца Bagpack Mochila Торба

Rating 
DEN 792.00
DEN 1199.52
-34 %

Залиха
Во магацинот.


lphin
Плаќање :
1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
2.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Превозот :
1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.
2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.
3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)
Се врати и Гаранција :
1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.
3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.
4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
Повратни информации.
1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4/5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
ПРАШАЊА и одговори;
П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?
О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 2-5 работни дена.
П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?
A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број На Модел На:
Bps04
Надворешноста:
Солидна Торба
Пол:
Девојки
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Техника:
Втиснување
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Декорација:
Никој
Капацитет:
20-35 Литарски
Дожд Маска:
No
Стил:
Preppy Стил
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Објектот:
Децата ранци
Шаблон Тип:
3D Зоолошката градина Животните Ранец
Функција:
Акции
Стил:
ранци за тинејџерки
Име:
лудиот коњ ранец
Големина:
44*28*13 cm
Прилагодување:
Yes
Dropshipping:
Yes

Најдобри понуди