• Обновено
2018 Висок Квалитет на Децата Ранци на Децата Најлон Училиште Кеси за Момчиња и Девојки Satchel Дете Schoolbag Mochila Infantis Escolar

2018 Висок Квалитет на Децата Ранци на Децата Најлон Училиште Кеси за Момчиња и Девојки Satchel Дете Schoolbag Mochila Infantis Escolar

Rating 
DEN 662.00
DEN 1324.80
-50 %

Залиха
Во магацинот.


Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 2-3 работни дена по вашата исплата * Тоа обично трае 15-25 дена во испорака во зависност од вашата област. Тоа може да потрае подолго за време на празникот сезони и Врв време *Ако ви треба Брзо расте, Ems/Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ е исто така достапен со дополнителни превозот цена. Времето за испорака е за 4-7 дена, во зависност од вашата област * Ние го прифаќаме Пад на превозот. Намалувањето на превозот детали како адреса и примачот треба да биде напишана во цел дека ќе го стави во нашата продавница *Данок. Ние ќе ги прогласи сите производи со ниска вредност, па за да се избегне Данок воскресна од Царинската управа. Ако неочекувана добивка (ретко се случува), е наплатена во вашата локална царина, тоа е на купувачот одговорност да се справи. Мешани цел Тој е достапен во нашата продавница, кои можете да изберете различни производи и стави ги на Шопинг Количка. Понекогаш ќе добиете попуст кога вкупната вредност до одреден износ. Плаќање и Безбедноста Можете да платите со Visa, Master Card, Western Union,Qiwi и Банкарски трансфер итн. Прифаќаме само ЗАЧУВАМ плаќање преку Aliexpress која е безбедна и за купувачот и продавачот. Уплатата е само објави на доставувачот откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Повратни информации Вашиот 5star позитивни повратни информации е високо ценет.Ако имате било какви прашања или незадоволителна откако ќе се добие производи,ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе бидеме активни
во комуникацијата за решение. Ви благодариме !

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Должина:
27cm
Бренд Име:
RUIPAI
Објектот Тежина:
0.43kg
Затворање Тип:
Патент
Материјал Состав:
Полиестер
Објектот Висина:
38cm
Објектот Ширина:
12cm
Главен Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
MM1143
Пол:
Момчиња

Најдобри понуди