• Обновено
1PC WOMAGE 2014 НОВ АНАЛОГЕН КВАРЦ ЧАСА ЧАСОВНИК DIAL ГУМА МАЖИ ЖЕНИ УНИСЕКС ЦРВЕНА ВРВКА ЗА ОКОЛУ ВИДИ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

1PC WOMAGE 2014 НОВ АНАЛОГЕН КВАРЦ ЧАСА ЧАСОВНИК DIAL ГУМА МАЖИ ЖЕНИ УНИСЕКС ЦРВЕНА ВРВКА ЗА ОКОЛУ ВИДИ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Rating 
DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %

Залиха
Во магацинот.


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество бело 25352 се зголеми 25525 целосна црна 25407 розова 25358 црвено 25522 небото сино 25440 зелена 14784 црно бело брашно 5522 детали за производот

Основни карактеристики

боја:
Роуз, Розова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта, Виолетова
Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
8.5 mm
Случај Обликот:
Круг
Бендот Ширина:
18mm
Бренд Име:
WoMaGe
Функција:
Отпорен На Вода
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
40mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Материјал:
Пластични
Бендот Должина:
21cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Број На Модел На:
Други
Бендот Материјал Тип:
Гума

Најдобри понуди