• Обновено
Пушењето Dogo Висок Квалитет на Универзалната Титаниум Помине со 14.4 и 18.8 mm Универзална Машки и Женски Заеднички

Пушењето Dogo Висок Квалитет на Универзалната Титаниум Помине со 14.4 и 18.8 mm Универзална Машки и Женски Заеднички

Rating 
DEN 773.00
DEN 1516.32
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Пушењето Dogo 2016 Година Нови Пристигнување Висок Квалитет на Универзалната Титаниум Помине со 14.4 и 18.8 mm Универзална Машки и Женски Заеднички
1. Пушењето Dogo поздравува и промет на големо и лични корисници.
2. Ние нудиме конкурентни трговија на големо цена кога ќе цел големо количество.
3. Различна количина, различни попусти стапка. Контактирајте не доколку сте голем веледрогеријата/увозникот.
4. OEM наредби се достапни. Ние можеме да произведуваат според вашиот дизајн/барање.
1. Ние uarantees 7 дена без причина да се вратат. Но, производот треба да се чува неговата оригинална состојба, без било каква штета. Исто така, се на товар на плаќање треба да бидат претходно платени од ваша страна.
2. Ако нашиот производ има квалитет проблем, ве молиме да се земе слики и e-mail од нас, ни го покаже проблем. Така што ќе може да се врши враќање на парите или замена на неисправни производи.
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на 1-8 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата.
2. Бесплатен превозот Преку Кина Пост Воздух Mail/e Packet во САД
3. Ако имате било какви посебни испорака барање, ве молиме контактирајте со нас однапред. EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ се исто така достапни.
4. Кина пост Воздух Пошта обично трае околу 25 до 60 работни дена во различни Земји. Вашиот Пациент на чекање е високо ценет.
5. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз. Ние ќе изјават тоа со пониска вредност.
1. Позитивни Повратни информации е многу ценет и ние ќе го прават истото за возврат.
2. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не остави Негативен или Неутрален повратни информации и да ни овозможи можност да се направи среќни. Ние сме многу фер и лесно да се справи со нив! Ви благодариме!
1. Ние, исто така, носат многу други пушењето додатоци. Како што Брусилки, Стаклени Тегли, Титаниум Ноктите, Керамички Нокти.. ..итн.
2. Ако сте во потрага за секој производ посебно, ве молиме слободно да се е-мејл или IM нас. Прилагодено нарачки се многу добредојдени.
3. Контактирате за ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Основни карактеристики

Обликот:
Директно Тип
Број На Модел На:
универзална титаниум помине
Материјал:
Титаниум
Производот:
универзална титаниум помине
Заеднички Големина:
универзална 14.4 мм и 18.8 mm
Материјал:
Титаниум
Заеднички Тип:
универзална машки и женски заеднички
Материјал Тип:
ГР 2
Земја на потекло:
Кина
OEM Наредби:
Прифатливо
ODM Налози:
Прифатливо
Од врата до врата Испорака:
Прифатливо
Производител :
Пушењето Dogo

Најдобри понуди