• Обновено
Животно Туш Завеси Ткаенина Бања Завеса Водоотпорен Бања Ткаенина Квалитет, Прилагодени Сина Туш Завеса За Бања

Животно Туш Завеси Ткаенина Бања Завеса Водоотпорен Бања Ткаенина Квалитет, Прилагодени Сина Туш Завеса За Бања

Rating 
DEN 869.00
DEN 1086.72
-20 %

Залиха
Во магацинот.


-Додадете туш завеса за да вашата бања за малку забава.Тоа е шарени и спокоен дизајн ќе се постави право на ѕвонење, така што можете да го започнете вашиот ден во право.
-Дадете му на вашиот простор енергична нов изглед со Thumprintz на моето печатени туш завеси.
-Исто така овој туш завеси е одличен за windows, како и.

Основни карактеристики

Големина:
150x180cm, 165x180cm, 180x180cm
Бренд Име:
IBANO
Стил:
Американски Стил
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Туш Завеси
Материјал:
Полиестер
Шема:
Животните
Објектот:
водоотпорен туш завеса
Состојба:
Нов и висок квалитет
Користи:
Бања
боја:
Како се покаже слика
Големина:
150x180cm,165x180cm,180x180cm
Количина:
1pc /многу со 12 куките
Шема:
Кориснички Туш Завеса
Повод:
секојдневниот живот
дизајн:
Водоотпорен и удобно
одделение:
5A

Најдобри понуди