• Обновено
Дувачкиот скриен туш миксер со три функција туш вентил топла и ладна функција сокриени мешање вентил ѕиден прекинувач

Дувачкиот скриен туш миксер со три функција туш вентил топла и ладна функција сокриени мешање вентил ѕиден прекинувач

Rating 
DEN 4514.00
DEN 4751.52
-5 %

Залиха
Во магацинот.

детали за производот
Ако цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред порака кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати стандардна големина G1/2 цевка,се надевам, ќе може да ги разбере!
Испорака : ·ве Молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. · Превозот со DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS/DPEX/Amarex изразат начин, ве молиме кажете му на продавачот колку $ треба да се напише на превозот фактура,тоа е во врска со вашата увоз доход,ако нема порака од вас, тогаш ние само ќе ги напишете производ цена на фактура ! Гаранција : ·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено; ·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Контакт со нас на : · Ако сакате да се направи голема цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене. ·Ако треба да нарачате повеќе објекти,ве молам дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот. Повратни информации : · Ние ја опишуваат предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам . Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме не грижете се, тоа ве молам само љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш , ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.ние ќе се одговорни проблем за вас! · Ве молиме порака мене, пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, па ние може да работи надвор,не се отвори спорот потоа порака мене за проблемот! ·Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Основни карактеристики

Тип:
Бања & Туш Чешми
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Тип:
Фиксна Rotatable Тип
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Бренд Име:
Мајк И Џејк

Најдобри понуди