• Обновено
ГАРАНЦИЈА 50 КОМПЈУТЕРИ x Мини Tripod Алуминиум Метал Лесни Tripod Стојат Планината За Дигитална Камера Камера, Телефонот DV Tripod

ГАРАНЦИЈА 50 КОМПЈУТЕРИ x Мини Tripod Алуминиум Метал Лесни Tripod Стојат Планината За Дигитална Камера Камера, Телефонот DV Tripod

Rating 
DEN 4199.00
DEN 5184.00
-19 %

Залиха
Во магацинот.


почитувани, ве молиме имајте во предвид somethings, доколку купите повеќе $7, ние ќе ви обезбедиме патеката број , проверете ги вашите логистичка информации, 100% ГАРАНЦИЈА neoprene врат рамо, рака за canon nikon, sony, samsung pentax dslr фото двоглед US$ 3.99 /парче Дигитална камера tripod мини tripod мали tripod десктоп tripod US$ 2.99 /парче 100% ГАРАНЦИЈА Skater Dolly Стабилизатор Табела Врвот ЗА CANON 5 D MARK II 1000 D 650 D NIKON D7000 D5100 D5000 D800 US$ 29.99 /парче 100% ГАРАНЦИЈА XL Октопод Флексибилни Tripod Заградата се Залага за Дигитална Камера за Видео Камера DV планината носителот LARG ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА US$ 15.99 /парче
100% ГАРАНЦИЈА 10 компјутери Октопод Флексибилни Tripod Заградата се Залага за DV мултифункционален дигитален SLR КАМЕРА мини US$ 29.99 /многу
10 парчиња / многу 100% ГАРАНЦИЈА за Брзо Ослободување Плоча за Камерата Прашка Брзо Брзо Рамо Вратот Рака Појас нови САД$ 4.99 /парче 100% ГАРАНЦИЈА Камера mini DV видео камера C-Форма Заградата за Flash LED светло во Видео DC dslr фото SLR US$ 10.99 /парче 100% GUARANTEE7" МЕТАЛ Магија Триење Рака со голема Супер Менгеме со 1/4" 3/8" завртка теми за сите dslr фото камера US$ 17.99 /парче
100% Сосема Нов.
Тежина : 35g
Големина на : (L) 15.5 x (W) 2.4 cm
Max. Должина : 20 см
Материјал : Алуминиум
Светла металик сребрена боја
Мини патување TRIPOD за Sony Nikon Канон Дигитална Камера и веб камера.
Добро дизајниран главата, го прави лесно да се погодни за сите камери и дигитални камери
Силна флексибилни нозе ви овозможи лесно позиционирање, дури и на нерамни и нерамни површини
Модерен дизајн, да се формира исклучително стабилна снимањето платформа која може да се користи насекаде
Преносни со мала тежина, донесе тоа со вашиот дигитален фото апарат кога одите на патување.
Производи Вклучуваат : Мини Tripod x 50 КОМПЈУТЕРИ
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Основни карактеристики

Тежина (g):
35
Макс Extened Должина (mm):
240
Тип:
Мини Tripod / Лесни
Бренд Име:
KEFU
Укината Должина (mm):
200
Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Видео Камерата
Пакет:
No
Број На Модел На:
Мини
Тежина (g):
35g
Тема:
1/4
Висина :
240mm
Земја:
Кина, Шенжен
Tripod Должина:
20cm
Вкупна должина:
24cm
Материјал:
Алуминиум Метал
Содржи:
/Мини Tripod x1
Завртка:
1/4 Завртка Планината
qianlity:
50 парчиња

Најдобри понуди